RECENZE

*****

Nice apartment with very good location. To the ski slope is walking distance 5 minutes to walk. If you need to join other ski areas in Bad Kleinkirchheim just in front of house is ski bus stop. To the apartment belong also parking place in gararage. The apartment is good for 4 adults + children.

Překlad:

Hezký byt s velmi dobrou polohou. Na sjezdovku je to 5 minut chůze. Pokud se potřebuješ připojit k dalším lyžařským oblastem v Bad Kleinkirchheim přímo před domem, je to autobusová zastávka. Do bytu patří také parkovací místo v garáži. Apartmán je vhodný pro 4 dospělé a více dětí.

Marian

Leden 2022


*****

Úžasné ubytování, krásná příroda, skvělá lyžovačka. Vhodné pro rodiny s dětmi. Ubtování ihned u zastávky skibusu. Veškeré pohodlí a luxus.

L. Mikulová


***** 

V zimě se určitě rádi vrátíme. V Badu jsme našli vše, co jsme pro zimní dovču hledali.

Michaela K.

Leden 2023


*****

Pěkný byt, dostatečně velký pro 2 dospělé a 3 děti, vše bylo čisté. Parkování v garáži bylo skvělým bonusem. Skvělá lokalita.

Jiří L.

Březen 2022


*****

Velmi krásné a útulné ubytování. Apartmán je kompletně vybavený k naší spokojenosti. Velmi příjemné a čisté prostředí pro rodiny s dětmi. Komunikace s majiteli bez jakýchkoliv problémů, byli velmi ochotní a ve všem nám vyšli vstříc.

Veronika S.

Únor 2023


*****

Dobrý den, pobyt se nám moc líbil, nejlépe vybavený apartmán co jsme kdy byli. Nádherné počasí.

Kamila Č.

Únor 2023


*****

Čistota, krásný výhled, super lyžovačka pro celou rodinu. Rádi se sem vrátíme. Díky.

Lukáš N.

Únor 2023